סגירת מרפסת עם פרגולות אלומיניום

מרפסות חוץ או מרפסות שמש הן מחזה נפוץ במדינה כמו ישראל, בה יש מספר לא מבוטל של ימי שמש או ימים מעוננים חלקית, זוהי גם בדיוק הסיבה שקשה לנצל את כל הימים האלו לישיבה בחוץ (במיוחד כשהשמש חזקה והלחות גבוהה).

אחד הפתרונות הנפוצים הוא סגירת מרפסת שמש, או סגירת חורף למרפסת, שיכולה להיות ארעית או קבועה. את המרפסת סוגרים בדרך כלל באמצעות חומרים קלים כמו פרופילים מאלומיניום שמשתלבים עם זכוכיות מסוגים שונים כמו זכוכיות מבודדות או טריפלקס.

צור קשר עם נציג

הוסף אותי לרשימת הדיוור

שימוש בפרגולה חשמלית לסגירת מרפסת לחורף

פרגולות אלומיניום חשמליות הן המילה האחרונה בכל מה שקשור לסגירת מרפסת: הפרגולה החשמלית משלבת בין פרופיל אלומיניום חזק, אבל קל, ובין חלק עליון גמיש שעשוי בד מסוג PVC. מכיוון שמדובר בפרגולה חשמלית, ניתן לפתוח ולסגור את הגג באופן חלקי או מלא, וכך ליהנות מרמת החשיפה הרצויה לשמש.

אופציה נוספת היא להשתמש בתאורת LED פנימית שחוסכת התקנת תאורה נפרדת למרפסת, עובדה שהופכת את האירוח בשעות הערב לאידיאלי.

יתרון חשוב שכדאי להדגיש הוא שפרגולה חשמלית, כדוגמת סנטק, יכולה להיות עצמאית לחלוטין או להיתמך על ידי קיר בצידה האחד, מה שנותן את האופציה לסגור גם שטחים נפרדים שאינם צמודים לבית או לעסק.

מבנה הסנטק הוא מודולרי ומתאים לקירוי של שטחים מבינוניים ועד גדולים במיוחד כדוגמת בתי מלון, מסעדות, אולמות אירועים ועוד.

עיצוב חדשני לסגירת מרפסת

כיום כבר אין חובה להישאר במראה מיושן של פרגולה עץ מאסיבית. פרגולות האלומיניום החדישות מגיעות בשלל צבעים, עיצובים וסגנונות שיכולים להתאים לכל סגנון של בית או עסק. ניתן לבחור את צבעי השלד מבין מגוון רחב של אפשרויות ואפשר גם לבחור את צבע הבד (הקירוי העליון) – סגנון מודרני או עתיק – עיצוב הסנטק יכול להתאים לכולם.