סוככים משמשים להגנה טבעית מפני פגעי מזג האוויר וממלאים מטרות נוספות כגון מתן פרטיות ואיטום. במקרה בו ההצללה הנדרשת היא הצללה לגינה, המגבלה העיקרית היא התאמת סוג הסוכך הנבחר לגודל הגינה, המקום בו יותקן והשטח שאמור להצליל.

לכל סוג סוכך ישנה מגבלת גודל (רוחב הסוכך ועומק היציאה) שעליו לעמוד בה.

מהם הפתרונות הנפוצים להוספת הצללה לגינה?

1. סוכך זרועות – הגבלות הגודל, הרוחב והיציאה של הדגמים השונים של סוככי זרועות משתנים בין דגם לדגם. הרוחב הגדול ביותר הוא רוחב 7 מטר יציאה, עומק היציאה הגדול ביותר הוא שמספק את שטח ההצללה הגדול ביותר בסוכך אחד, הוא סוכך זרועות דגם עלית (3 זרועות).

2. סוכך מסך או סוכך חלון – פתרון מצוין להצללה לגינה, שמספק הצללה ורטיקלית.

3. סוכך מסילות אטיקו – מספק הצללה עילית וצידית בסוכך אחד. זהו סוכך מסילה הבנוי בצורת ר', כאשר הבד נע על גבי מסילות. מספק הצללה וקירוי מעל, וגם הצללה קידמית.

4. סנטק – הפתרון האולטימטיבי להצללה לגינה, ומספק הגנה מלאה מגשם וקרני UV. סוכך הסנטק בעל שלד אלומיניום אל חלד איכותי, מצופה בחומרים מונעי לכלוך, עובש ודומי מים. הסוכך בעל אפשרות להוספת תאורה מובנית. מגיע במבחר דגמים, עם או בלי צורך בתמיכת קיר.

סוכך הסנטק הקטן ביותר מתאים לגודל 3 מטר ומעלה. לסוכך זה אין הגבלת גודל מקסימלי – כל גודל אפשרי ומתאים את עצמו לכל עיצוב גינה שתבחרו. ניתן אף לחבר מספר סוככי סנטק יחד ועדיין לספק אטימה מלאה ממים.

טרם בחירת סוכך לגינה מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע, ולתאם פגישת ייעוץ ללא תשלום עם מומחי צללית סוככים בע"מ. לתיאום פגישה צרו קשר