מאמר אורח

הגינה שלכם צריכה הצללה

אם יש לכם בית עם גינה כדאי מאוד שתדאגו לפתרון הצללה במהירות. ללא פתרונות הצללה לגינה יהיה לכם קשה מאוד ליהנות ממנה, כאשר יש לכם רק כמה חודשים במשך השנה שבהם השמש אינה חזקה כל כך.

לא רק שהשמש החזקה בקיץ הישראלי יכולה להיות לא נעימה, היא גם יכולה להיות מסוכנת במיוחד. הגינה שלכם יכולה להיות מקום בטוח יותר כאשר יש צל על הראש ולא שמש קופחת, כאשר מעבר לבחינה הבריאותית חשוב לזכור שהעיצוב בגינה ישתפר פלאים, כאשר עם סוככים מעוצבים ובעיקר עם סוכך חשמלי או בעיצוב מתקדם, הגינה גם תהיה חדשנית מאוד.

אילו פתרונות הצללה קיימים?

פתרונות הצללה לגינה יש בשפע וכל מה שנשאר לכם זה לבחור מה אתם צריכים. לא תהיה לכם בעיה למצוא סוכך מעוצב כאשר את הסוככים האלו אתם יכולים למצוא ממגוון רחב של חברות שפועלות בארץ.

סוכך חשמלי הוא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר בגלל שהוא מאפשר לכם לשנות את ההצללה כמה שתרצו בלחיצת כפתור, והוא שווה את ההשקעה היקרה באופן יחסי לסוכך מעוצב קבוע.

סוכך חשמלי יכול להיות מחסה נהדר גם נגד הגשם וזה יתרון חשוב, כאשר באופן כללי יש סוככים שיכולים לשמש כחסם למים, דבר שכדאי לחשוב עליו.

סוכך חשמלי ניתן לקבל גם מפרגולה וגם משמשונית, כאשר הפרגולה היא הנפוצה ביותר בארץ. פרגולת העץ כבר נמצאת כמעט בכל גינה אך מי שרוצה להשקיע מעט יותר ולקבל פרגולה יוקרתית יותר, עם עיצובים מגוונים יותר וכמובן עמידה יותר שאינה דורשת תחזוקה וחידוש מידי שנה, יכול לבחור בפרגולת אלומיניום חשמלית.

התאמת העיצוב למתאר הקיים

סוככים חייבים להיות שימושיים ועמידים אך מעל לכול הם צריכים להיות מעוצבים. בדרך כלל פרמטר העיצוב אינו החשוב ביותר כאשר בוחרים מוצר יקר, אך אי אפשר להתעלם ממנו בגלל ההשפעה העצומה שלו על נראות הגינה ובכל גם על נראות הבית.

עיצוב חוץ לדירות גן חייב לכלול מחשבה עמוקה על סוג הסוכך שתבחרו, כאשר יש להתאים את הסוכך לעיצוב הקיים בהנחה שאת העיצוב הקיים אי אפשר לשנות.

ההתאמה צריכה להיות איכותית ומקצועית בהתאם לצבעים ששולטים במקום, סוג החומרים שמשולבים בו וכמובן העדפה אישית.

כיצד נבחר סוככים דקורטיביים?

פתרונות הצללה לגינה יש בשפע אך כדי לבחור בצורה נבונה עליכם קודם להבין מהם כל האפשרויות ומה הדרישות שלכם.

יכול להיות שיש לכם תקציב מסוים ויכול להיות שיש לכם העדפה לסוג חומר מסוים, ומשם הבחירה תהיה הרבה יותר פשוטה.

סוככים דקורטיביים ניתן לבחור גם עם מעצב פנים או אדריכל כאשר עיצוב דירות גן או בתים פרטיים היא משימה הרבה יותר פשוטה כשעובדים עם מקצוענים.

עיצוב דירות גן עם סוכך מעוצב הוא רק אחד הפרמטרים ומעצבים יוכלו לעזור לכם להקנות מראה טוב יותר בזכות עוד כמה פריטים כמו ריהוט גן, תאורה וכולה.