צור קשר עם נציג

  פרגולות אלומיניום

  פרגולות אלומיניום משלבות בין היתרונות של פרגולה ליתרונות של סוכך. פרגולות אלו בנויות מקונסטרוקציית עמודי אלומיניום וגג העשוי מחומרים משתנים מבד גמיש – כדוגמת סנטק או רפפות אלומיניום – אקסיס או אירולוקס. את הגג אפשר לסגור או לפתוח באמצעות מנגנון חשמלי חכם אשר מפעיל את המנוע.

  היכולת לשלוט בפתיחת וסגירת הגג בכל שלב ואפילו עד פתיחה מלאה משנה את חוקי המשחק. אנחנו כבר לא רק מתגוננים מפני מזג האוויר – מעכשיו אנחנו שולטים בו ומכוונים אותו לפי הרצוי לנו. החל מקירור אופטימלי בקיץ ועד הגנה מפני רוחות או גשם בחורף: יתרונות שלא ניתן לקבל בדרך כלל על ידי פרגולה רגילה או פרגולה הנסמכת על זרועות.

  הפרגולות החשמליות אותן מייבאת צללית סוככים נמכרות בעשרות מדינות שונות ברחבי העולם עם תנאי אקלים משתנים והן מותאמות באופן מושלם לתנאי האקלים השוררים במדינת ישראל.

   צור קשר עם נציג

   כל היתרונות של פרגולות האלומיניום החשמליות של צללית

    

   יכולת לכסות על שטחים גדולים

   פרגולות אלומיניום מגיעות במגוון של גדלים המתאימים לצרכים שונים, כגון הצללה על גינות קטנות וגדולות בבית, הצללה על שטחי ישיבה חיצוניים בעסק, הצללה על שטחי אירוח גדולים בבתי מלון או גני אירועים ועוד.

   מכיוון שהפרגולות מבית צללית סוככים הן מודולריות ואפשר למעשה לחבר כמה מהן יחדיו, תוך שמירה על אטימה מפני מים, בפועל אין כמעט מגבלה על השטח אותו אפשר לכסות. כאן תוכלו להתרשם ממבחר פרגולות סנטק לקירוי שטחים גדולים ועד גדולים מאוד – לדוגמא פרויקט הסנטק הגדול ביותר בארץ עם קירוי בשטח של מעל 1640 מ"ר.

   דגמים עצמאיים

   הדגמים העצמאיים של הפרגולות נתמכים על ידי ארבעה עמודים ואינם נשענים על קיר – Standalone.  באופן זה קל מאוד להצל גם על אזורים שרחוקים מן המבנה כמו למשל פינות פטיו, בריכות שחיה ועוד.

   מצוינות לסגירת חורף

   את הפרגולה החשמלית אפשר לשלב עם כל סוג של סגירת חורף: סגירה עם דלתות ופרופילים מזכוכית, סוככים נופלים או סוככי מסך מקסי זיפ.

   תאורה פנימית

   בכל פרגולות האלומיניום מבית צללית סוככים ניתן לבחור האם לשלב תאורה מובנית. מדובר בתאורת לדים המובנית בגוף הפרגולה. בפרגולת סנטק ישנו בד והתאורה מושחלת בתוך פרופילי הבד. בדגמי פרגולות הרפפות (אקסיס ואירולוקס) התאורה היא היקפית ונמצאת בתוך פרופיל ייחודי המשולב בתוך פרופילי המסילות במרזבים ההיקפיים.

   מלבד תאורת הלדים, בפרגולות האלומיניום העשויים רפפות ניתן לשלב גם תאורה מובנית צבעונית מתחלפת הקרויה RGB. כך שהתאורה מחליפה את הצבעים בכל פרק זמן קצר ומספקת אווירה ייחודית (מתאים בעיקר לבתי עסק). באמצעות תאורה זו אפשר לשבת מתחת לפרגולה בכל שעה משעות אחר הצהריים ואילך וליהנות מן החוץ. התאורה חוסכת גם את הצורך להקים מערכת תאורה עצמאית או להעביר חוטי חשמל נסתרים.

   בידוד תרמי

   בפרגולות הרפפות ניתן לבחור להוסיף קצף תרמי בתוך גוף רפפת האלומיניום, כך שהרפפות יהיו מבודדות. מלבד בידוד, הקצף התרמי עוזר גם במניעת רעש מבחוץ. חומר הבידוד התרמי שומר על בידוד מן הסביבה החיצונית, ובכך חוסך הפעלה של אמצעי קירור זוללי אנרגיה.

   תחזוקה קלה ופשוטה

   התחזוקה של פרגולות אלומיניום היא מינימלית ופשוטה מאוד, מכיוון שהאלומיניום אינו צובר חלודה ולא מצריך טיפול בחומרים מיוחדים. את הגג אפשר לשטוף במצב סגור במים וסבון בלבד. אין צורך בחומרי ניקוי מיוחדים וכד׳.

   איזו פרגולת אלומיניום מתאימה לכם?
   שטח כיסוי אפשרות לשילוב תאורה פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור הוספת בידוד תרמי דגמים ללא עמודי תמיכה דגמים ללא תמיכת קיר קירוי
   פרגולות אלומיניום סנטק גדול (מבנה מודולרי) PVC
   רפפות אלומיניום אקסיס מוגבל. ניתן לשלב מספר יחידות לקירוי שטח גדול בחלק מהדגמים רפפות אלומיניום
   רפפות אלומיניום אירולוקס מוגבל. ניתן לשלב מספר יחידות לקירוי שטח גדול רפפות אלומיניום
   פרגולה קבועה עם סנטף גדול (מבנה מודולרי) סנטף (או פוליגל)
   פרגולות אלומיניום תלויות מוגבל PVC (לרוב)

    

   התאמה אישית של הפרגולה לצרכים שלכם

   לצד התכונות המתקדמות הללו, כל פרגולה חשמלית ניתנת להתאמה אישית. את קונסטרוקציות האלומיניום אפשר לצבוע בגוונים שונים בהתאם לסביבה לפי מניפת צבעי אלומיניום RAL. גם צורת המסילה משתנה על פי הדגם – לדוגמה, ישרה או קשתית. מגוון אפשרויות העיצוב רחב ומתאים גם ללקוחות הייחודיים ביותר.

   שאלות ותשובות

   כן, רוב המנועים החשמליים מגיעים עם שלט נלווה. למדריכי תפעול לחצו כאן.
   ניתן לצבוע את האלומיניום במבחר גדול של צבעי ral לפי בחירה.
   משום שמדובר בפרגולות אלומיניום התחזוקה היא פשוטה. אין צורך בשימוש בחומרים מיוחדים.
   ההתקנה מתבצעת על ידי המתקינים המקצועיים שלנו, באופן מהיר, מקצועי ומדויק. צוותי ההתקנה מגיעים לשטח מצויידים באמצעי התקנה לצורך ביצוע התקנה איכותית מהירה ויעילה. לצוות צללית יש מכונות הרמה ומכשור ייחודי שעוזר בביצוע התקנה מהירה ואיכותית ללא תקלות ונזקים. לאחר ההתקנה הפרגולות מעוגנות לחלוטין בקרקע וניתן אף לקבל אישור מהנדס יציבות במידת הצורך.

    

   ממליצים עלינו

   5/5 - (127 מדרגים)

   בין לקוחותינו

   • לוגו Ace
   • לוגו pizza Hut
   • לוגו מפעל הפייס
   • לוגו אחוזת ראשונים
   • לוגו בנק הפועלים
   • לוגו בורגראנץ'
   • לוגו סלקום
   • לוגו קוקה קולה
   • לוגו בית גיל פז
   • לוגו הום סנטר
   • לוגו קרסו מוטורס
   • לוגו מי עדן
   • לוגו ניו-פארם
   • לוגו פז
   • לוגו שטראוס
   • לוגו טוטו
   • לוגו ידיעות אחרונות