קונסטרוקציה

פרגולות סנטק מורכבות משלד קונסטרוקציה אלומיניום אל חלד, העמודים מצופים אבקה תרמוסטטית אשר מספקת עמידות בתנאי חוץ. כל הברגים, ואפילו הקטנים ביותר, עשויים מפלדת אל חלד איכותית על מנת להבטיח את עמידות הסנטק לאורך שנים.

הפרופילים הישרים והמעוגלים תוכננו על מנת ליצור מעברי מים מוסדרים ולנקז את המים לתעלת הניקוז.

ניתן לבחור את צבע השלד והעמודים מבין מבחר רב של צבעים, כך שהסנטק יכול להראות באופן מרהיב ומיוחד עם כל היתרונות של פרגולת אלומיניום מתקפלת.

רוחב הפרופילים המרכיבים את הסנטק משתנה בין דגם לדגם בהתאם למרחק היציאה המקסימלי של הדגם.

מרזב מים

פרגולות אלומיניום סנטק עמידות בכל עונות השנה ובכלל זה גם בעונת החורף. הפרגולות מגיעות בדגמים שבחלקם ישנו מרזב מים מובנה, בדגמים אלו המים העיליים נאספים ומנותבים בצורה מוסדרת לתוך המרזב והוא מנקז אותם בנקודת יציאה בתחתית הפרגולה.

בדגמים ללא מרזב מים, לדוגמא בדגם אוה EVA, הגג מותקן בשיפוע קל וכך המים לא נופלים בצידי הפרגולה אלא מהחלק הקדמי בלבד.

יריעת הכיסוי

גג הסנטק עשוי יריעת בד PVC מצופה בחומרים דוחי אבק ולכלוך, ומגן מפני קרינת UV מקרני השמש. עצם היות הכיסוי עשוי PVC המשמעות היא שאין תפרים, וחיבור יריעות הכיסוי נעשה באמצעות הלחמה בחום.

דבר זה מאפשר גם עמידות לאורך שנים ללא בלאי וגם עמידות מלאה מפני מים. בדומה לקונסטרוקציה, ניתן לבחור גם את צבע יריעת הכיסוי מבין מבחר צבעים אפשריים.

תאורת הלד המובנית מושחלת בתוך יריעת הגג של הפרגולה, ועדיין היא עמידה למים ומאפשרת את התאורה גם במזג אוויר סוער. הבד מגן על התאורה ועל היושבים תחת הפרגולה.

תאורה מובנית

אחת האפשרויות בפרגולות סנטק המיוחדות והבלעדיות של צללית, היא הוספת תאורת לדים שתהיה מובנית בתוך יריעת הגג של הפרגולה. בצורה זו גם בפרגולות קטנות וגם בגדולות במיוחד, יש פתרון לתאורה ומתאפשר שימוש יפה ויעיל של הפרגולה גם בשעות הערב והלילה.

חוטי החשמל של הלדים מוכנסים בתוך פרופילי האלומיניום ובתוך יריעת הבד בגג הפרגולה, כך שישנה תאורה שהיא גם מוגנת ממים וגם אין חוטים למראית עין. יצרני הסנטק הלכו צעד אחד קדימה ומאפשרים להוסיף גם דימר (עמעם) אשר מחובר למערכת התאורה ומאפשר לכוון את התאורה בהתאם לאוירה שנרצה.

מערכת שליטה חשמלית

הסנטק היא פרגולה חשמלית לכל דבר. כל המערכת מחווטת באמצעות מנוע אלחוטי תוצרת חברת סומפי העולמית. גג הפרגולה נפתח ונסגר לפי צורך ורצון הלקוח בכל רגע נתון באמצעות שלט אלחוטי. גם תאורת הפרגולה והדימר (אם יש) נשלטים באמצעות אותו השלט.

כל המערכת החשמלית מגיעה מובנית בתוך גוף הסנטק ונסתרת לעין. בעת התקנת הפרגולה נוכח גם חשמלאי מוסמך אשר מוודא התקנה טובה ואיכותית, בודק ומוודא חיבור נכון של מערכת החשמל ליצירת שימוש אידיאלי לאורך זמן.